bramy garażowe

Bramy garażowe i rolowane

Bramy segmentowe to funkcjonalne i efektowne rozwiązania pośród oferty bram garażowych. Zbudowane są z segmentów o profilu zamkniętym, wykonanych ze stalowej blachy ocynkowanej.
Wypełnienie stanowi natomiast trudno palna bezfreonowa pianka poliuretanowa.Segmentowe bramy garażowe produkowane są na indywidualne zamówienie Klienta. Wymiary bramy mogą być dostosowane do otworu bramowego, którego wysokość nie przekracza 3000 mm, a szerokość nie przekracza 5000 mm. Wszystkie elementy konstrukcyjne bramy wykonywane są ze stali ocynkowanej. Ścianki segmentu bramowego tworzy blacha o grubości 0,5 mm. W niektórych wzorach grubość blachy dochodzi do 0,7 mm. Wypełnienie stanowi trudno palna bezfreonowa pianka poliuretanowa, gwarantująca bezpieczeństwo oraz trwałość proponowanych przez nas bram. Sprężyny skrętne są również ocynkowane lub malowane proszkowo na kolor RAL 9006. Ich żywotność standardowo wynosi 15000 cykli i na życzenie Klienta może być zwiększona nawet do 25000 cykli. Boczne zakończenia segmentów po ocynkowaniu dodatkowo malowane są na kolor biały, zbliżony do RAL 9010, co znacznie poprawia estetykę wykonania całej bramy.W naszej ofercie bram segmentowych proponujemy gładkie powierzchnie segmentów oraz typu woodgrain (słoje drzewa).
Wszystkie bramy wyposażone są standardowo w wewnętrzny uchwyt oraz linkę pociągową ułatwiającą zamykanie bramy. Dodatkowo każda brama posiada boczny rygiel wewnętrzny.
Bramy  montuje się bezpośrednio za otworem. Po otwarciu brama spoczywa pod sufitem, równolegle do posadzki garażu. Dzięki zastosowanym segmentom o grubości 40 mm, nawet przy dużych szerokościach brama zachowuje stabilność i dużą izolacyjność termiczną. Uszczelki zewnętrzne na całym obwodzie bramy a także pomiędzy segmentami dodatkowo zabezpieczają przed utratą ciepła. Mało miejsca na zamontowanie bramy?Do montażu bramy segmentowej standardowo wymagane jest 200 mm wolnego nadproża, a w przypadku braku wystarczającego miejsca, po zastosowaniu specjalnych prowadnic do niskiego nadproża, może to być zaledwie 70 mm. Boczna przestrzeń do zamontowania bramy wynosi 100 mm na stronę. Konstrukcja bramy oparta jest na opatentowanym systemie “easy click”, zapewniającym bardzo łatwy i szybki montaż. Według naszej oceny czas montażu segmentowej bramy garażowej, w stosunku do bram wielu innych firm może być skrócony nawet o połowę! Każdy montażysta natychmiast odczuje zmianę i zauważy zwiększoną jakość wykonania detali bramy.

Dyga
Bramy Garażowe KRISPOL
Więcej
BRAMY GARAŻOWE BIG TOR ISO 40G
Bramy Garażowe Big Tor ISO 40G
Więcej
BRAMY PRZEMYSŁOWE BIG TOR ISO 40
Bramy przemysłowe Big Tor ISO 40
Więcej

 


 

Awaria bramy – gwarantowana naprawa przez doświadczony serwis

Własny garaż, który jest elementem posesji, to zdecydowana wygoda dla domowników – swoim samochodem podjeżdżamy niemal pod same drzwi, co na pewno docenią osoby starsze oraz rodzice z dziećmi. Aby jeszcze bardziej zwiększyć komfort posiadania własnego garażu, to warto wyposażyć go w bramę automatyczną – takie rozwiązanie ma liczne zalety – otwieranie bramy za pomocą pilota to dosłownie wisienka na torcie dla komfortowego życia. Problemy zaczynają się, gdy brama nie działa, jak należy – wtedy nie pozostaje nic innego, jak zadzwonić po serwis bram.

Awaria bramy – dlaczego warto wezwać serwis bram?

Naprawa bram to wcale nie taka łatwa sprawa, szczególnie gdy nie były one montowane przez profesjonalny zespół lub ich jakość wzbudza zastrzeżenia – może się nawet zdarzyć tak, że będzie konieczna wymiana niektórych elementów lub całego systemu – to może stwierdzić tylko specjalista, który od lat zajmuje się tego rodzaju instalacjami i wszystkie systemy bram automatycznych nie mają przed nim żadnych tajemnic. Doświadczenie oraz wiedza to gwarancja tego, że naprawa bram odbywa się sprawnie i szybko, a klient nie jest obciążanym zbędnym kosztami.

Serwis bram to także gwarancja, że specjaliści przybędą do naszej uszkodzonej bramy tak szybko, jak to tylko możliwe, dzięki temu nasze codzienne życie szybko wróci do normy. Profesjonalny serwis obejmuje naprawę każdego rodzaju bram – przede wszystkim segmentowych, a także bram rozwiernych z napędem – niezależnie więc od tego, jaką bramę posiadasz, możesz wezwać specjalistów, którzy poradzą sobie z każdym problemem. Zdecydowanie postaw na doświadczony zespół, który naprawi bramę szybko i nie naciągnie Cię na niepotrzebne koszty.

Jak uniknąć awarii bramy?

Oczywiście serwis bram to usługa, która sprawnie działa przede wszystkim wtedy, gdy zdarzy się awaria bramy, ale nie tylko – do serwisu warto zgłaszać się w celu przeprowadzenia przeglądu swojej bramy, co zapobiegnie niespodziewanym awariom, które komplikują nasze codzienne życie. Serwis bram zajmuje się rzetelnymi przeglądami bram od różnych producentów i zawsze proponuje rozwiązania najkorzystniejsze dla klienta. Ponadto służy również profesjonalną poradą z zakresu bram garażowych – jeśli więc rozważasz montaż nowej bramy, to najlepiej zlecić to profesjonalnej firmie, dzięki czemu usługa zostanie wykonana uczciwie, a Ty będziesz mógł liczyć na bezpłatny serwis bram objętych gwarancją.

W jaki sposób można jeszcze uniknąć awarii bramy? – Warto przede wszystkim decydować się na bramy oraz napędy od sprawdzonych i renomowanych producentów – dzięki temu mamy pewność, że ich jakość jest spradzona i napęd nigdy nie zawiedzie. Na pewno warto unikać bram od nieznanych producentów, którzy nie mają w Polsce swoich przedstawicieli – takie bramy to zazwyczaj konieczna i trudna naprawa, która zdarza się po krótkim okresie użytkowania. Ponadto, jeśli bramę montuje przypadkowa firma, która nie posiada doświadczenia oraz rzetelnego przygotowania z tego zakresu, to niemal pewne, że szybko będziemy wzywać inny serwis bram.