Drzwi Poznań

Drzwi Poznań

Drzwi Cichosza

 

Drzwi zewnętrzne, tak jak okna i brama garażowa,są kolejnym, jeśli nie najbardziej, wyeksponowanym elementem naszego budynku.
Zakup drzwi wejściowych nie jest tani, zwłaszcza, że najczęściej połączony jest z innymi kosztownymi zakupami. Poza tym, element ten służyć ma Państwu przez długie lata, dlatego wybrane przez Was drzwi powinny spełniać trzy podstawowe wymagania. Muszą być:

  • trwałe
  • estetyczne
  • funkcjonalne

W firmie

WIKĘD

oferujemy Państwu Drzwi Stalowe, Drzwi PVC lub Drzwi PVC z wypełnieniem drzwiowym. Każdy z rodzajów dostępny jest w wielu wzorach, a każdy ze wzorów w kilku kolorach podstawowych oraz na specjalne zamówienie, w kolorach Palety RAL. Dzięki tak bogatej ofercie możecie Państwo tak dobrać drzwi, aby Wasz budynek nabrał szyku i elegancji nie rezygnując z trwałości i funkcjonalności i to wszystko za przystępną cenę.

 


 

Drzwi wejściowe to wizytówka domu – nie pozwól, aby były źródłem problemów

Drzwi wejściowe to prawie zawsze wizytówka każdego domu, dlatego szczególnie zwracamy uwagę na ich estetykę, ale przecież tak naprawdę najważniejsza jest ich jakość – drzwi wejściowe muszą być solidne, wytrzymałe i zapewniać maksimum bezpieczeństwa – tylko wtedy czujemy się w swoim domu komfortowo. Niestety zdarza się, że nawet solidne drzwi ulegają awarii, szczególnie gdy już długo je użytkujemy – wtedy nie pozostaje nic innego jak skorzystać z usługi, jaką jest kompleksowy i profesjonalny serwis drzwi.

Awaria drzwi – to zawsze może się zdarzyć

Nawet najsolidniejsze drzwi mogą ulec awarii – dzieje się tak z różnych przyczyn i nie zawsze jest to wina ich jakości. Zdarza się również, że nie możemy dostać się do mieszkania, ponieważ nasze klucze zaginęły. Są to sytuacje bardzo niekomfortowe, ale jak najbardziej możliwe. Ryzyko awarii wzrasta wraz z kiepską jakością drzwi oraz ich długoletnim lub nieprawidłowym użytkowaniem.

Jeśli Twoje drzwi uległy awarii lub jest coś, co niepokoi Cię w ich prawidłowym działaniu, to najlepiej już wcześniej zadzwonić po profesjonalny serwis drzwi, który szybko usunie usterkę i sprawi, że drzwi wejściowe znów będą działać bez zarzutu. Być może wystarczy naprawa drzwi, a być może będzie konieczna wymiana na nowe – serwis drzwi oferuje w tym zakresie kompleksową usługę wraz z doradztwem w zakresie odpowiednich drzwi, ich naprawą, a także regulacją, która usprawni ich działanie.

Serwis drzwi tworzy zespół profesjonalnych i doświadczonych specjalistów, którzy poradzą sobie z drzwiami od każdego producenta. Jeśli będzie trzeba, to usuną i wymienią na nowy nieprawidłowo działający mechanizm lub wymienią drzwi na inne. Pomogą także dostać się do mieszkania, jeśli zagubiłeś swoje klucze – jeśli więc właśnie stoisz przed swoimi drzwiami wejściowymi i nie możesz dostać się do środka, to wezwij profesjonalny serwis drzwi, który pojawi się tak szybko, jak to tylko możliwe i wybawi Cię z kłopotu.

Naprawa drzwi, a może tylko regulacja? – Wszystkim zajmie się serwis drzwi

Pamiętaj o tym, że awarii drzwi bardzo łatwo można uniknąć – wystarczy, że będziesz regularnie je serwisował – najlepiej tak często, jak zaleca to ich producent. Kompleksowy serwis drzwi obejmuje takie kwestie jak regulacja drzwi, konserwacja, a także naprawa, jeśli oczywiście zajdzie taka potrzeba. Dzięki regularnym przeglądom praktycznie do minimum ograniczasz ryzyko awarii drzwi. A jak wiadomo za profesjonalny przegląd na pewno zapłacisz mniej, niż w przypadku poważnej naprawy – wezwij więc serwis drzwi, aby je sprawdził, czy wszystko z nimi w porządku.

Zawsze skorzystaj z kompleksowej i profesjonalnej pomocy – pamiętaj, że drzwi zapewniają Tobie i Twojej rodzinie bezpieczeństwo, więc najlepiej oddać je w ręce doświadczonej, rzetelnej i przede wszystkim uczciwej firmy. Co najważniejsze – na taką kompleksową usługę nie musisz długo czekać, ponieważ fachowcy pojawiają się na miejscu tak szybko, jak to możliwe i na pewno usuną niewygodną usterkę. Skorzystaj również z usług serwisu, gdy przed Tobą zakup nowych drzwi wejściowych.