okna_front_page

OKNA PCV i DREWNIANE POZNAŃ

Nasza oferta przewiduje najlepsze okna pcv, aluminiowe, drewniane i dachowe. Polecamy okna energooszczędne , okna aluminiowe dla firm, okna dachowe dla miłośników wspaniałych widoków  oraz okna pcv do każdego domu.. Okna jakie oferujemy to okna renomowanych firm jak:

Aluplast, Drutex, Historic, Thermoclasic, Veka, Bluevolution, Schuco.

Okna to nasza Pasja

OKNA DACHOWE FAKRO POZNAŃ
Okna dachowe Fakro Poznań
Więcej
SZKŁO DO OKIEN ORNAMENTOWE
Szkło do okien
Więcej
okna pcv | Okna Cichosza || Poznań | Swarzędz
Okna PCV Poznań
Więcej
okna | Okna Cichosza || Poznań | Swarzędz
Okna Drewniane Poznań
Więcej

 

Kompleksowa naprawa, przeglądy i uszczelnianie okien

Okna to kluczowy element każdego domu, który poza tym, że odgrywa role przede wszystkim praktyczne, to wpływa również na estetykę całego domu. Najistotniejsza jest jednak ich funkcjonalność – dzięki oknom ma być w mieszkaniach jasno, cicho, a także ciepło – należy więc bardzo rozważnie dobierać okna, jeśli chcemy zapewnić sobie maksimum komfortu. Ponadto niezwykle ważne jest również ich prawidłowe zamontowanie – dzięki temu będą właściwie spełniać swoje funkcje. Okna warto także poddawać regularnym przeglądom, dzięki temu unikniemy ewentualnych awarii, a nawet konieczności wymiany na nowe.

Kompleksowy serwis okien

Okna bywają dość intensywnie użytkowe – otwiera się je nawet kilkakrotnie w ciągu dnia, aby między innymi przewietrzyć mieszkania. To wszystko powoduje, że ich mechanizmy po prostu się zużywają, dlatego warto regularnie zlecać przegląd okien, aby wyeliminować ryzyko poważniejszych awarii. Oczywiście zawsze sami możemy mieć baczne oko na wszystkie nasze okna, ale przecież nie jesteśmy specjalistami w tym zakresie – tylko doświadczenie fachowcy w tej dziedzinie rzetelnie dokonają takich czynności jak regulacja okien, uszczelnianie, a także innych ewentualnych i poważniejszych napraw.

Okna nie są tanim wydatkiem, już na pewno wtedy, gdy decydujemy się na te z droższych materiałów, na przykład takich jak drewno czy aluminium. Tym bardziej należy poddawać je regularnej konserwacji, aby ominęła nas poważniejsza naprawa okien, której dokona profesjonalny serwis okien. Przeglądu i konserwacji okien warto dokonywać nie tylko w prywatnych domach – w budynkach użyteczności publicznej, instytucjach, sklepach i innych punktach usługowych, a nawet zakładach pracy powinno regularnie się je serwisować, aby zawsze działały bez zarzutu – jest to na pewno mniejszy wydatek niż poważna naprawa uszkodzonych okien.

Szczelne okna to podstawa

Okna powinny przede wszystkim być szczelne, a na to wpływ ma przede wszystkim ich prawidłowy montaż, dlatego to właśnie profesjonalny serwis okien powinien wykonywać takie czynności. Doświadczeni montażyści okien wykonają więc dodatkowe i profesjonalne uszczelnianie okien, dzięki czemu poprawi się w mieszkaniach komfort cieplny, a także akustyka, co ma niebagatelny wpływ na nasze samopoczucie, a w przypadku uciekania ciepła oknami, jesteśmy także obciążeni dodatkowymi kosztami za ogrzewanie.

Uszczelnianie okna przez doświadczony zespół odbywa się z wykorzystaniem najnowszych oraz klasycznych metod – jest to ustalane indywidualnie z każdym klientem. Ponadto prace przebiegają sprawnie i szybko, dzięki czemu ta drobna, ale niezbędna usługa nie generuje chaosu w naszym domu. Warto przede wszystkim zdecydować się na uszczelnianie drzwi balkonowych, przez które może dostawać się więcej chłodnego powietrza, ponieważ nie tylko są one znacznie większe, ale również często otwierane w sezonie, a to może z czasem wpłynąć negatywnie na ich efektywność.

Nie czekaj aż Twoje okna będą wymagały gruntownej naprawy, albo nawet wymiany – regularnie wykonuj kompleksowy serwis okien, co zdecydowanie wpłynie na ich żywotność i wydajność!