Rolety silniki i sterowanie

Sterowanie roletami

By zapewnić jak najbardziej komfortową obsługę, w Systemach Rolet Zewnętrznych istnieje możliwość zastosowania różnego rodzaju napędów:
Napędy ręczne:

  • zwijacz paska lub linki
  • zwijacz paska lub linki z przekładnią korbową
  • przekładnia korbowa z drążkiem korby

Napędy sprężynowe
Napędy elektryczne podstawowe sterowane przewodowo
Napędy elektryczne z wbudowanym odbiornikiem radiowym sterowane za pomocą nadajnika radiowego w formie:

  • przełącznika naściennego klawiszowego
  • pilota jednokanałowego
  • pilota sześciokanałowego lub wielokanałowego

Napędy elektryczne przeciążeniowe wykrywające przeszkody i oblodzenie
Napędy elektryczne z awaryjnym otwieraniem ręcznym w przypadku braku prądu

W ofercie posiadamy również nowoczesny system sterowania roletami, jest to centralka internetowa dzięki której możemy sterować roletami przez dowolny smartfon, komputer czy tablet z dostępem do Internetu. Na ekranie wyświetla się menu pilota (dostępne z poziomu przeglądarki internetowej) i pozwala na bezpośrednie sterowanie roletami. Nie ma potrzeby instalowania dodatkowych aplikacji. Zdalna obsługa rolet odbywa się za pomocą centralki internetowej Inel net-01 podłączonej do domowej sieci internetowej.

Rolety wewnętrzne zdobią, chronią przed światłem i wścibskimi spojrzeniami, rolety zewnętrzne zaś dają poczucie bezpieczeństwa, chronią przed zimnem oraz zapewniają ciszę, a w lecie przyjemny chłód.
Podnoszenie i opuszczanie rolet może odbywać się zarówno ręcznie jak i przy pomocy silnika elektrycznego, do którego sterowania możemy użyć wszelakich rozwiązań.
Pierwszym z nich jest prosty przełącznik, który montowany jest na ścianie, znajdują się na nim wyłącznie przyciski „ góra” i „ dół”.
Kolejną możliwością sterowania, jest pilot. W zależności od rodzaju pilota możemy sterować jedną, a nawet 99 roletami. Piloty mają również nowoczesny design. W trosce o wygodę, klienta, możemy również zaproponować, pilot w kształcie breloczka, który znajdzie swoje miejsce nawet w kobiecej torebce.
Podążając za szybko zmieniającą się techniką, chcielibyśmy Państwu zaoferować państwu również, najnowocześniejsze możliwości sterowania, jakimi są wszelkiego typu centralki, dzięki którym, możemy opuszczać i podnosić rolety za pomocą telefonu lub tableta. Zaglądając do nowego katalogu firmy Inel, z którą współpracujemy, zobaczą Państwo, że sterowanie roletami, może być łatwiejsze niż kiedy kolowiek. Zapraszamy, więc do głębszego zapoznania się z ofertą i katalogiem Inel, który otworzy się Państwu po wciśnięciu ikony „ OTWÓRZ”