Żaluzje Fasadowe | Okna Cichosza || Poznań | Swarzędz

Żaluzje fasadowe Poznań

Żaluzje fasadowe

do okien i drzwi to nic innego jak zewnętrzne żaluzje listewkowe, idealnie pasujące jako przesłony na okna i przeszklenia w budynkach biurowych czy handlowych. Aluminiowe żaluzje fasadowezmieniają wygląd fasady, nadając jej ciekawy i nowoczesny charakter.
Funkcjonalność żaluzji fasadowych
Żaluzje fasadowe w znaczącym stopniu redukują ciepło słoneczne przedostające się przez przeszklenia do środka. Odpowiednio dobrane lamele w żaluzji fasadowej zapewniają najbardziej wymagającym użytkownikom trwałość i niezawodność przez wiele lat. W naszej ofercie znajdziecie Państwo fasadowe żaluzje szerokościach lameli50mm,65mm,70mm,90mm

Największa zaleta żaluzji fasadowychDzięki żaluzjom fasadowym zatrzymanie promieni słonecznych następuje przed szybą, co jest najskuteczniejszą ochroną przed nagrzaniem pomieszczenia. Dzięki zastosowaniu żaluzji fasadowych następuje zatrzymanie od 60% do 100% promieni słonecznych, co w konsekwencji prowadzi do istotnego ograniczenia konieczności stosowania klimatyzacji oraz ograniczenia zużycia energii.
Regulacja światła przez żaluzje fasadowe
Regulacja kąta nachylenia listewek żaluzji fasadowej umożliwia ustawienie odpowiedniego poziomu zaciemnienia pomieszczenia, skutecznie zabezpieczając je przed nadmiernym nagrzaniem oraz chroniąc przed ostrymi promieniami słonecznymi – idealne podczas pracy przy komputerze lub oglądania telewizji. Żaluzje fasadowe mogą być montowane bez osłon w gotowych nadprożach lub na elewacji w aluminiowych osłonach – prowadzone w prowadnicach linkowych lub sztywnych – lakierowanych na dowolny kolor RAL.

Kolorystyka żaluzji fasadowych

Lamele jak i osłony żaluzji fasadowych występują w bogatej kolorystyce wg palety RAL co umożliwia dopasowanie żaluzji do istniejącej fasady lub stworzenia ciekawego kontrastu. Kolorystyka żaluzji fasadowych podzielona jest na kolekcję standardową gdzie bez jakichkolwiek dopłat można dostosować kolor żaluzji do własnej elewacji , oraz kolekcja niestandardowa obejmująca kilkadziesiąt kolorów gwarantujących optymalne dostosowanie lameli do niemalże każdego koloru elewacji budynku.
Jakie typy żaluzji fasadowych ?
Lamele w żaluzjach fasadowych wykonane są z taśmy aluminiowej  i powlekane  specjalnymi powłokami lakierniczymi co gwarantuje odporność na warunki atmosferyczne i oddziaływania mechaniczne podczas ich pracy. Lamele żaluzji fasadowych produkowane są w kilku kształtach:

Montaż żaluzji fasadowych „ gdzie i kiedy”
Fasadowe żaluzje charakteryzują się łatwością montażu, lekką konstrukcją i atrakcyjnym wyglądem. Dla potrzeb architektonicznych i funkcjonalnych istnieje możliwość montażu żaluzji fasadowych obok siebie, lub nad i pod sobą oraz ich grupowego sterowania. Montaż żaluzji fasadowych można wykonać przed wykonaniem ocieplenia elewacji oraz po wykonaniu wszystkich prac elewacyjnych. Konstrukcja i budowa pozwala na montaż żaluzji fasadowych do każdej fasady budynku oraz każdego typu budynku. Konstrukcja żaluzji fasadowych pozwala na niemalże nie ograniczone możliwości montażowe. Firma Noveo montaż żaluzji fasadowych wykonuje SZYBKO I PROFESJONALNIE z zachowaniem wszystkich standardów dotyczących ścisłych zaleceń dokumentacji technicznej producenta żaluzji fasadowych. Montaż żaluzji fasadowych wykonywany jest wyłącznie poprzez przeszkolony personel pracowniczy firmy Noveo. Podwykonawstwo nie wchodzi w grę. Bierzemy pełną odpowiedzialność i dajemy gwarancję na wykonaną usługę. Firma Noveo montuje wyłącznie żaluzje fasadowe, które wyposażone są w pełną dokumentację dopuszczającą użytkowania i konserwacji. Firma Noveo wykonuje montaż żaluzji fasadowych Anwis, Selt, Hella, Warema,