systemy okienne | Okna Cichosza || Poznań | Swarzędz

Yawal Aluminium

NOWA WERSJA SYSTEMU DP 180

Nowa wersja systemu DP 180 z rozwiązaniem futryny dwu i trzyjezdniowej, dzięki której możliwe jest osiągnięcie doskonałych parametrów izolacyjności termicznej.
Podstawę systemu do drzwi przesuwnych DP 180 stanowią profile aluminiowe z przekładkami termicznymi. Tak zaprojektowana konstrukcja ma wpływ na obniżenie strat energii cieplnej, a co za tym idzie – na zmniejszenie kosztów eksploatacyjnych projektowanych obiektów. Profile aluminiowe DP 180 są przeznaczone do stosowania zarówno w obiektach budownictwa mieszkaniowego, jak i użyteczności publicznej.
W nowej wersji tego sprawdzonego i cenionego przez klientów rozwiązania, na całym obwodzie futryny wykorzystano profil izolacyjny z HPVC. Zastosowane w systemie kształtowniki z futryny trzyjezdniowej pozwalają na tworzenie futryn wielokrotnych. Aby zapobiec odkształcaniu skrzydeł na skutek oddziaływania różnic temperatur, profile skrzydła zostały wyposażone w przekładki termiczne typu ANTY BI METAL. Futryny dwu i trzyjezdniowe dają możliwość wykonania z profili aluminiowych konstrukcji w każdym możliwym schemacie otwierania.